O NAS

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się kompleksową obsługą terenów zielonych. W pełnym zakresie realizujemy usługi projektowe i wykonawcze dotyczące aranżacji zieleni.

Każdy ogród jest dla nas
wyjątkowy

Biuro planowania przestrzeni Geoplant powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, który domaga się kompleksowego podejścia do spraw zieleni. Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem, pielęgnacją i utrzymywaniem terenów zielonych.

Obsługujemy firmy, instytucje publiczne oraz klientów indywidualnych.

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwala nam na tworzenie i dostarczanie najlepszych rozwiązań.

Dbamy o jakość i staranność wykonania, bo chcemy aby Wasze ogrody były piękne i zdrowo rosły.

W dziedzinie ogrodnictwa nie ma przed nami tajemnic.

CHCESZ MIEĆ WYMARZONY OGRÓD?

Możemy pomóc! Skontaktuj się z nami

Kontakt

DLACZEGO MY ?

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy kochają zieleń i przyrodę. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewni Państwu satysfakcję na długie lata ze zrealizowanej przez nas inwestycji. Słuchamy naszych klientów i przewidujemy ich potrzeby.

 • REALIZUJEMY MARZENIA!
  „Jeżeli chcesz być szczęśliwy jeden wieczór upij się, jeżeli chcesz być szczęśliwy przez rok ożeń się. A jeżeli chcesz być szczęśliwy przez całe życie, załóż swój ogród.”
  My chętnie w tej kwestii pomożemy.
 • POSIADAMY DOŚWIADCZENIE
  Znamy rynek ogrodniczy od podszewki. Każdego dnia nasz zespół tworzy nowe projekty, a później przystępuje do ich realizacji. Lubimy to i na tym się znamy. Swoją wiedzę zgłębiamy uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach, warsztatach i targach.
 • NASZE ROŚLINY POCHODZĄ Z NAJLEPSZYCH SZKÓŁEK
  Tutaj nigdy nie ma kompromisów! Wszystkie rośliny wybrane przez nas do realizacji są starannie wyselekcjonowane i tylko najlepszej jakości. Pochodzą od zaprzyjaźnionych i sprawdzonych kontrahentów.
 • NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ
  „Jeden zadowolony Klient przyprowadzi kolejnych sześciu, a jeden niezadowolony sprawi, że jedenastu nigdy nie przyjdzie” i my o tym wiemy.
  Nasz cel to satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego najwyższa jakość obsługi jest naszym obowiązkiem.